infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Ekspres z młynkiem SAECO HD8763/01 Minuto One Touch / 15 bar / ceramiczny młynek / spienianie mleka

%Taniej
latagwarancji
 • Ekspres z młynkiem SAECO HD8763/01 Minuto One Touch / 15 bar / ceramiczny młynek / spienianie mleka
 • Ekspres z młynkiem SAECO HD8763/01 Minuto One Touch / 15 bar / ceramiczny młynek / spienianie mleka
 • Ekspres z młynkiem SAECO HD8763/01 Minuto One Touch / 15 bar / ceramiczny młynek / spienianie mleka
 • Ekspres z młynkiem SAECO HD8763/01 Minuto One Touch / 15 bar / ceramiczny młynek / spienianie mleka
 • Ekspres z młynkiem SAECO HD8763/01 Minuto One Touch / 15 bar / ceramiczny młynek / spienianie mleka
 • Ekspres Saeco Minuto HD8763 pozwoli Tobie oddać się chwili zapomnienia z filiżanką perfekcyjnie przygotowanej kawy. Urządzenie charakteryzuje się technologią szybkiego podgrzewania, która sprawia, że jest ono zawsze gotowe do pracy.
Producent: Saeco
Kod produktu: 8710103615590
status_iconniedostepny
1 826,00 zł
1 826,00 zł
1099.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
kolor:
czarny
14 dni na wymianę lub zwrot produktu
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Ekspres Saeco Minuto HD8763 pozwoli Tobie oddać się chwili zapomnienia z filiżanką perfekcyjnie przygotowanej kawy. Urządzenie charakteryzuje się technologią szybkiego podgrzewania, która sprawia, że jest ono zawsze gotowe do pracy. Dużą zaletą jest funkcja pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniej długości parzenia, mocy i temperatury. Zdejmowany system zaparzania sprawia, że utrzymanie ekspresu w czystości staje się niebywale łatwe. Model ten wyposażony został w zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l oraz pojemnik na ziarna kawy 250 g.

Przypalone ziarna? To nie problem!
Ekspres posiada całkowicie ceramiczne młynki, które eliminują problemy przypalonej kawy. Młynki nie przegrzewają się, co zapewnia idealne mielenie ziarenek kawy, długotrwałe działanie urządzenia oraz bardzo cichą pracę. Możliwość regulacji grubości mielenia ziaren w 5 stopniach.
     Samoistne czyszczenie i usuwanie kamienia
Obieg kawy jest samoistnie czyszczony po włączeniu/wyłączeniu urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że każda następna kawa ma doskonały świeży smak. Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność naszego ekspresu. Ekspres nie tylko sygnalizuje o konieczności usunięcia kamienia, ale również informuje, gdy niezbędna jest interwencja użytkowanika.

Technologia szybkiego podgrzewania
Technologia ta zapewnia użytkownika o stałej gotowości ekspresu. Podczas zaparzania espresso nie ma żadnych przerw między kolejnymi filiżankami, dzięki czemu możemy przygotowywać kawę za kawą.

 

  Kawa w każdej szklance i filiżance
Regulowany kranik można dostosować do każdej filiżanki i szklanki (wysokość do 152 mm), przez co nasza ulubiona kawa nie stygnie i nie rozlewa się podczas nalewania.
Ulubione napoje mleczne w jednej chwili
Pojemnik na mleko wyposażony został w dwie komory, które pozwolą uzyskać doskonałą piankę w napojach mlecznych. Wystarczy tylko wlać mleko do pojemnika, podłączyć go do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Technologia dwóch komór gwarantuje profesjonalne przygotowanie napojów kawowych z gęstą i trwałą pianką, zawsze o doskonałej temperaturze.
  Zapamiętywanie ustawień ulubionej kawy
Dzięki innowacyjnej funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, zawsze otrzymasz filiżankę wyśmienitej kawy zaparzonej tylko dla Ciebie, zgodnie z Twoimi preferencjami. Delektuj się wyśmienitą kawą w ulubionej filiżance za naciśnięciem przycisku.


Łatwe czyszczenie wymiennych części
Części wymienne takie jak tacka ociekowa i spieniacz do mleka można myć w zmywarce. Dzięki temu znacznie zaoszczędzimy czas, a przede wszystkim mamy pewność, że części te są dokładnie wymyte.

 

  Eskperymentuj ze smakiem kawy dzięki regulowanym młynkom
Różne mieszanki kawy wymagają różnego stopnia mielenia, aby wydobyć z nich pełnię aromatu. W tym ekspresie można ustawić 5 różnych grubości mielenia, od najdrobniejszego dla prawdziwego espresso po najgrubsze dla łagodniejszej kawy.
Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu blokowi zaparzającemu
Blok zaparzający, wynalazek firmy Saeco, to serce naszych ekspresów do kawy, które zapewnia ich automatyczne działanie. W zależności od modelu blok zaparzający jest łatwo dostępny z przodu lub z boku urządzenia. W celu zapewnienia maksymalnej higieny można go bez problemu wyjąć i łatwo wyczyścić, opłukując pod bieżącą wodą.
  Gorąca kawa w mgnieniu oka dzięki szybkiemu bojlerowi
Technologia zastosowana w ekspresie firmy Saeco sprawia, że ekspres jest zawsze gotowy do pracy. Podczas zaparzania espresso nie ma konieczności czekania między kolejnymi filiżankami — można przygotowywać kawę za kawą.

 

Dane techniczne:

 • Opatentowany pojemnik na mleko z dwoma komorami spieniającymi dzięki nieprzerwanemu przepływowi mleka umożliwia przygotowanie kawy z gęstą, trwałą pianką o idealnej temperaturze
 • Technologia zastosowana w ekspresie sprawia, że jest on zawsze gotowy do pracy
 • Ceramiczne młynki
 • Unikalna funkcja pamięci umożliwia zapamiętanie raz ustawionego czasu, mocy i temperatury parzenia
 • Możliwość ustawienia 5 różnych grubości mielenia
 • Regulowany kranik
 • Automatyczne czyszczenie
 • Tackę ociekową oraz spieniacz do mleka można myć w zmywarce
 • Pojemność zbiornika na ziarna kawy: 250 gramów
 • Pojemność zbiornika na mleko: 0,5 litra
 • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 litra
 • Maksymalna wysokość filiżanki: 152 mm
 • Moc: 1850 W
 • Ciśnienie: 15 barów
 • Wymiary (dł. x gł. x szer.): 215×429×330 mm
 • Waga: 7,5 kg

Instrukcja obsługi: brak

Odłamane zawiasy pokrywki do wody i do kawy.

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel