infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków

%Taniej
latagwarancji
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Mysz przewodowa LOGITECH G303 Daedalus Apex / dla graczy / 12000DPI / 6 programowalnych przycisków
 • Sercem myszy G303 jest nasz najlepszy czujnik optyczny PMW3366. Zbudowany z wykorzystaniem technologii Delta Zero™, zapewnia doskonałe śledzenie ruchów, minimalizując przy tym odchylenia dokładności związane z szybkością
Producent: Logitech
Kod produktu: 5099206057173, 5099206057180,
status_iconniedostepny
219,00 zł
219,00 zł
189.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
kolor:
czarny
paczkomat:
tak
14 dni na wymianę lub zwrot produktu
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

 

 

ZAAWANSOWANY CZUJNIK OPTYCZNY Z TECHNOLOGIĄ DELTA ZERO
Doskonałe śledzenie precyzyjnych ruchów
Sercem myszy G303 jest nasz najlepszy czujnik optyczny PMW3366. Zbudowany z wykorzystaniem technologii Delta Zero™, zapewnia doskonałe śledzenie ruchów, minimalizując przy tym odchylenia dokładności związane z szybkością — co jest znane jako przyspieszenie myszy — umożliwiając szybsze reagowanie i bardziej precyzyjne celowanie. Aby zagwarantować najlepszy czas reakcji, czujnik PMW3366 nie wykonuje w ogóle wygładzania ani filtrowania w całym zakresie DPI — nawet przy wysokiej czułości. Czujnik można dostroić przez optymalizację parametrów czujnika, a nie tylko intensywności diody LED, aby dopasować do właściwości powierzchni myszy pod kątem najwyższej wydajności i zmniejszenia odległości uniesienia.


ZAPROJEKTOWANA Z MYŚLĄ O ENTUZJASTACH WYDAJNOŚCI
Użytkownicy prosili, a my ich wysłuchaliśmy
Dział Logitech G zapoznał się z opiniami społeczności i wykorzystał je do stworzenia myszy, które spełnia specjalne wymagania entuzjastycznych graczy pod względem wydajności. Połączyliśmy podzespoły o najwyższej wydajności, włącznie z czujnikiem optycznym PMW3366, i umieściliśmy je w lekkiej i niewielkiej obudowie.

SYSTEM PRZYCISKÓW Z NACIĄGIEM Z METALOWĄ SPRĘŻYNĄ
Szybkie i niezawodne klikanie
System przycisków z naciągiem z metalową sprężyną w myszy G303 Daedalus Apex™ sprawia, że przyciski lewy i prawy pozostają w odpowiedniej pozycji, aby zredukować ruch jałowy lub zacięcia. Zapewnia to optymalną reakcję i działanie. Operacje w grach są wykonywane szybko i precyzyjnie.

PROGRAMOWALNE PODŚWIETLENIE RGB
Możliwość dostosowania przy użyciu 16,8 mln kolorów
Ożyw swoją mysz dzięki „oddychającym” wzorom podświetlenia lub uśpij podświetlenie, gdy system nie jest używany. Wybierz kolor i jasność podświetlenia RGB w zależności od własnego stylu, systemu lub otoczenia. Podświetlenie myszy Daedalus Apex można dostosować przy użyciu palety 16,8 milionów.


WYTRZYMAŁA I LEKKA
Mysz do grania, która działa tak długo jak Ty
Zaprojektowana pod kątem wygody i trwałości mysz do grania Daedalus Apex jest rygorystycznie testowana, dzięki czemu przetrwa najdłuższe sesje grania. Lewy i prawy przycisk myszy wytrzymują do 20 milionów kliknięć. Jest to liczba kliknięć wykonywana przez dwa lata przez profesjonalnych graczy, który codziennie ćwiczą przez 10 godzin. Wytrzymałe, a zarazem lekkie materiały oraz elastyczny, pleciony kabel sprawiają, że możesz grać komfortowo od początku do końca sesji gry
 

WYDAJNOŚĆ DOSTROJONA DO POWIERZCHNI
Dopasowuje się do Twojego środowiska
Czujnik optyczny myszy Proteus Core możesz precyzyjnie dostroić do powierzchni grania, aby zmniejszyć odległość unoszenia oraz zapewnić lepszą dokładność, precyzję i czas reakcji.
Mysz G303 Daedalus Apex jest wstępnie dostrojona do podkładek pod mysz do grania G240 i G440 firmy Logitech. Dodaj podkładkę pod mysz, aby uzyskać maksymalną dokładność.

SZEŚĆ PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW
Dostosowane do Twojego stylu grania
Osiągaj doskonałe wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz także skonfigurować polecenia wywoływane jednym przyciskiem dla działań, które zwykle wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji „naciśnij, aby rozmawiać”. Obniżaj tymczasowo rozdzielczość, aby celować. Przypisz dowolne polecenie lub makro obejmujące kilka poleceń do jednego z sześciu programowalnych przycisków, korzystając z oprogramowania Logitech Gaming Software


WBUDOWANE PROFILE PAMIĘCI
Zabierz ustawienia ze sobą
Możesz zaprogramować do trzech profili dla różnych graczy lub gier, obejmujących makra klawiaturowe i ustawienia rozdzielczości. Przenieś ustawienia na inne komputery bez potrzeby użycia oprogramowania.*


PRZEŁĄCZANIE ROZDZIELCZOŚCI PODCZAS GRY
Precyzja w każdej sytuacji.
Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możesz przełączać pięć ustawień czułości, aby przejść od celowania z precyzją pojedynczych pikseli (200 dpi) do błyskawicznych manewrów (nawet 12 000 dpi) z krokiem 50 dpi bez zaokrąglania wartości czułości.

Dane techniczne:

 • Typ myszy     Dla graczy
 • Łączność     Przewodowa
 • Sensor     Optyczny
 • Rozdzielczość     12000 DPI
 • Liczba przycisków     6
 • Rolka przewijania     1
 • Interfejs     USB
 • Długość przewodu     1,8 m
 • Profil     Uniwersalny
 • Dodatkowe informacje     Podświetlenie LED z 16,8 mln. kolorów
 • Kolor     Czarny
 • Długość     115 mm
 • Szerokość     65 mm
 • Wysokość     37 mm
 • Waga     127 g

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij