infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych

%Taniej
latagwarancji
 • Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych
 • Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych
 • Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych
 • Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych
 • Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych
 • Piła ogrodowa SKIL 0788 / do drzew i krzewów / pasują brzeszczoty do pił szablastych
 • Wiertarko-wkrętarka SKIL 6221 posiadająca miękki, ergonomiczny uchwyt. Regulacja prędkości zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę.
Producent: Skil
Kod produktu: 8710364066285
status_iconniedostepny
302,00 zł
302,00 zł
259.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
kolor:
czarny
paczkomat:
tak
14 dni na wymianę lub zwrot produktu
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Łatwe przycinanie drzew i krzewów
Piła ogrodowa Skil 0788 ‘Lynx’ jest prostym w obsłudze narzędziem do przycinania gałęzi o grubości do 80 mm. Wydajny silnik 350 W i długość skoku 18 mm umożliwiają szybkie i efektywne przycinanie gałęzi przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika. Piła ogrodowa może być używana w wielu różnych sytuacjach, co zawdzięcza kompaktowym wymiarom oraz lekkiej konstrukcji. Dzięki wyjątkowej konstrukcji Skil ‘Easy Storage’ piła ogrodowa zajmuje mało miejsca podczas przechowywania. W wyposażeniu standardowym modelu ‘Lynx’ znajdują się 2 brzeszczoty do drewna.

Szybka i beznarzędziowa wymiana ostrzy
Beznarzędziowy system 'Clic' umożliwia łatwą i wygodną wymianę ostrzy bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi lub kluczy. Wystarczy jedynie przesunąć dźwignię ‘Clic’ w odpowiednim kierunku, aby zwolnić ostrze i włożyć następne.

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy
Niezależnie od tego, czy cięcie wymaga trzymania narzędzia nad głową, wyprostowania obu rąk, aby zwiększyć zasięg, trzymania narzędzia jedną ręką czy manewrowania w trudno dostępnych miejscach, piła ogrodowa Skil 0788 ‘Lynx’ jest zawsze wygodna w obsłudze. Kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja z miękkim uchwytem zapewnia maksymalny komfort i kontrolę podczas pracy. Zamknięta rękojeść oferuje większą ochronę dłoni podczas pracy. Piła ogrodowa nie posiada akumulatora, który trzeba ładować. Wystarczy podłączyć ją do sieci, aby pracować non-stop.

Komfortowe rozwiązanie ‘Easy Storage’
To narzędzie jest częścią programu narzędzi ogrodowych Skil ‘Urban Series’, które zapewniają komfort i oszczędność czasu. Wszystkie narzędzia ‘Urban Series’ oferują wyjątkowe rozwiązanie Skil ‘Easy Storage’, dzięki czemu są wygodne w przechowywani i nie zajmują wiele miejsca. W wyposażeniu standardowym piły ogrodowej znajduje się szyna ‘Easy Storage’, która ułatwia zawieszenie narzędzia na ścianie.

Dane techniczne:

 • Wyjątkowa konstrukcja uchwytu „ŁATWE PRZECHOWYWANIE“ opracowana przez firmę Skil umożliwia wygodne zawieszenie narzędzia na szynie dołączonej do zestawu
 • Komfortowe cięcie gałęzi o grubości do 80 mm
 • Lekka i kompaktowa konstrukcja zapewnia optymalny komfort podczas pracy
 • Wygodna wymiana brzeszczotu, bez użycia dodatkowych narzędzi (system 'CLIC')
 • Zasilanie non stop, bez akumulatora, bez tracenia czasu potrzebnego na ładowanie
 • Kompatybilność z uniwersalnymi brzeszczotami do pił szablastych
 • Miękki uchwyt zapewnia lepszy i wygodniejszy chwyt
 • Odciążenie kabla zapobiega uszkodzeniom kabla lub narzędzia
 • Poziom ciśnienia akustycznego: 87 dB(A)
 • Poziom mocy akustycznej: 98 dB(A)
 • Odchylenie standardowe: 3 dB(A)
 • Poziom drgań (cięcie płyt wiórowych): 9,1 m/s²
 • Poziom drgań (cięcie belek drewnianych): 9,5 m/s²
 • Niepewność (K): 1,5 m/s²

Brak ostrza w zestawie.

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij