infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa

%Taniej
latagwarancji
 • Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa
 • Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa
 • Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa
 • Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa
 • Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa
 • Głośniki bezprzewodowe AUNA Tower70 / system głośników / możliwość montażu ściennego / wodoodporna obudowa
 • System bezprzewodowych głośników z 2 kanałową transmisją działającą w spektrum 863/865 MHz w obszarze nawet do 100 metrów. Wodoodporna obudowa, możliwość użytkowania wewnątrz pomieszczeń i w osłoniętych miejscach na zewnątrz.
Producent: Auna
Kod produktu: 4260435911678
status_iconniedostepny
449,00 zł
449,00 zł
339.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
kolor:
biały
paczkomat:
tak
14 dni na wymianę lub zwrot produktu
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

System bezprzewodowych głośników z 2 kanałową transmisją działającą w spektrum 863/865 MHz w obszarze nawet do 100 metrów. Wodoodporna obudowa, możliwość użytkowania wewnątrz pomieszczeń i w osłoniętych miejscach na zewnątrz  z możliwością montażu ściennego. Auna Tower 70 to system bezprzewodowego nagłośnienia, który można rozszerzyć poprzez podłączenie systemu stereo, hi-fi, komputera, odtwarzacza MP3 i wszelkiego rodzaju urządzeń typu iPhone, iPody, smartfon. W tym celu źródło dźwięku należy najpierw podłączyć do nadajnika poprzez liniowe wejście RCA AUX. Dalej dźwięk jest już automatycznie przekazywany poprzez nadajnik do głośników.

Dzięki funkcji Autopairing nadajnik i głośniki łatwo odnajdują się wzajemnie w efekcie dając świetnej jakości brzmienie. Możliwość wyboru pomiędzy dwoma kanałami transmisji w celu uniknięcia konfliktów z innymi urządzeniami działającymi w spektrum 863/865 MHz - (który jest charakterystyczny dla bezprzewodowych systemów nadzoru lub urządzeń tzw."niania") .Transmisja sygnału głośników bezprzewodowych Auna Tower 70 jest w stanie z łatwością pokryć obszar do nawet 100 metrów - to wartość więcej niż wystarczająca do nagłośnienia miejsc takich jak balkony, tarasy, ogrody czy baseny. Silny sygnał Auna Tower 70 z łatwością przenika również sufity i ściany wykazując bardzo niewielki spadek wydajności.

W zależności od sytuacji i potrzeb, bezprzewodowe głośniki są zasilane za pośrednictwem dołączonego zasilacza sieciowego lub akumulatora. Głośniki radiowe są przygotowane do użycia w trudnych warunkach pogodowych. Wodoodporna obudowa jest w stanie wytrzymać deszcz a nawet umiarkowany plusk wody z basenu. Zalety urządzenia związane są także z możliwościami montażowymi systemu bezprzewodowych głośników. Zestaw przystosowany jest do montażu ściennego, co zapewnia oszczędność miejsca a także pozwala na osiągnięcie optymalnych warunków nagłaśniających, dodatkowo zapewniając dobry efekt wizualny.
Design bezprzewodowego systemu głośników Auna Tower 70 został przemyślany tak, aby pozwalał na bezproblemowe dopasowanie go do najbardziej nowoczesnych, a także domowych przestrzeni. Wymiary głośników są na tyle małe, że można je z łatwością transportować, umożliwiając ich proste wykorzystanie podczas np imprez np. w ogrodzie.

Dane techniczne:

 • Bezprzewodowy system głośników stereo z 2 x 250W PMPO
 • Wysoki zasięg transmisji - do 100 metrów przy optymalnych warunkach
 • Strojenie techniką PLL, 863/865MHz-spektrum i 2 wybieralne częstotliwości transmisji w celu uniknięcia zakłóceń
 • Głośniki z możliwością zasilania poprzez sieć i baterie (baterie nie są dołączone do zestawu)
 • Regulacja  głośności poszczególnych głośników
 • Wodoodporna obudowa (IPX3) możliwość użytku w pomieszczeniach i w warunkach zewnętrznych
 • Nadaje się do montażu ściennego
 • Złącza nadajnika: 1 x wejście audio stereo RCA
 • Prosta koordynacja sygnału / pairing przez funkcję AutoScan
 • Zasilanie nadajnika: 8V, zasilacz 200mA
 • Zasilanie głośnika: 9V, zasilacz 1.2A lub 6 x bateria AA

Instrukcja obsługi: niemiecki, angielski

Brak pilota.

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij