infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek

%Taniej
latagwarancji
 • Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek
 • Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek
 • Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek
 • Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek
 • Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek
 • Ekspres na kapsułki DELONGHI EN520.R Nespresso Lattissima / z pojemnikiem do spieniania mleka / 19 bar / nagrzewanie 40s. / auto. usuwanie kapsułek
 • Ekspres DeLonghi EN520.R Nespresso z możliwością zaprogramowania własnych przepisów na ulubioną kawę. Ten ekspres o ciśnieniu 19 bar posiada wskaźnik konieczności odkamienienia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ekspres posłuży Ci przez wiele lat.
Producent: DeLonghi
Kod produktu: 8004399325531, 5001557425075,
status_iconniedostepny
699,00 zł
699,00 zł
599.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
paczkomat:
tak
kolor:
czerwony
Rodzaj kapsułek:
NESPRESSO
14 dni na wymianę lub zwrot produktu
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

 

 

Ekspres na kapsułki DeLonghi EN520.R Nespresso Lattissima z możliwością zaprogramowania własnych przepisów na ulubioną kawę. Ekspres wyposażony został w technologię IFD pozwalającą na szybkie i łatwe przygotowanie cappuccino. Dodatkowo posiada funkcję parzenia macchiato i espresso. Ten ekspres o ciśnieniu 19 bar posiada wskaźnik konieczności odkamienienia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że ekspres posłuży Ci przez wiele lat.

Dane techniczne:

Fizyczne:

 • Wysokość [cm]: 25.3
 • Szerokość [cm]: 16.7
 • Głębokość [cm]: 31.9
 • Pojemność [l]: 0.9
 • Pojemność części przelewowej [l]: Nie dotyczy
 • Wskaźnik poziomu wody: Tak
 • Dozownik: Pojedynczy

Funkcje:

 • Sterowanie: Elektroniczne
 • Programowanie: Automatyczne wyłączanie, Możliwość zaprogramowania własnych przepisów
 • Mielenie kawy: Nie
 • Komunikacja: Podświetlany przycisk pracy urządzenia, Wskaźnik konieczności odkamieniania
 • Czas nagrzewania ekspresu: 40 sekund

Parzenie:

 • Rodzaj kawy:  Wyłącznie z kapsułek
 • Regulacja ilości kawy: tak
 • Spienianie mleka: Tak
 • Wrzątek: tak
 • Dodatkowe funkcje: Program parzenia: cappuccino; macchiato; espresso
 • Zastosowane technologie: IFD - daje możliwość przygotowania cappuccino, spieniając mleko z pojemnika i dozując je bezpośrednio do filiżanki

Techniczne:

 • Moc [W]: 1300
 • Ciśnienie [bar]: 19
 • Wytwarzanie ciśnienia: System wysokociśnieniowy
 • Ekspres przelewowy: Nie dotyczy
 • Konstrukcja: Wyjmowany zbiornik na wodę, Automatyczne usunięcie zużytych kapsułek
 • Zastosowane technologie: Thermoblock
 • Inne: Pojemnik na 10 zużytych kapsułek, Pojemnik na mleko o pojemności [l]: 0.35, Schowek na dyszę do odkamieniania
 • Kolor: czarny / czerwony

Instrukcja obsługi – polski w wersji elektronicznej

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij