infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne

%Taniej
latagwarancji
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres z młynkiem DELONGHI ESAM3000.B / system Cappuccino / ustawienia indywidualne / parzenie wstępne
 • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ESAM3000.B pozwoli Ci zaparzyć mocną, stawiająca na nogi kawę. Ekspres posiada wbudowany młynek z regulacją stopnia zmielenia dzięki czemu kawa będzie zawsze świeża i aromatyczna.
Producent: DeLonghi
Kod produktu: 8004399324626
Ocena:
status_iconniedostepny
1 179,00 zł
1 179,00 zł
649.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
kolor:
czarny
14 dni na wymianę lub zwrot produktu
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Masz pytanie? Napisz do nas

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ESAM3000.B pozwoli Ci zaparzyć mocną, stawiająca na nogi kawę. Ekspres posiada wbudowany młynek z regulacją stopnia zmielenia dzięki czemu kawa będzie zawsze świeża i aromatyczna. Ciśnienie 15 bar nie pozbawi kawy żadnych walorów smakowych i aromatycznych. Ekspres ma możliwość parzenia 2 rodzajów kawy w dwóch rodzajach filiżanek. Dzięki możliwości indywidualnego nastawienia ilości kawy i wody zaparzysz taką kawę, jaką lubisz.

Wstąp do niezwykłego świata kawy z marką DeLonghi

Marka Delonghi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności. DeLonghi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu, ale przede wszystkim to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

Doskonały smak Twojej kawy

Automatyczny ekspres do kawy ESAM3000B firmy DeLonghi przygotuje Twoją ulubioną kawę ze świeżo zmielonych ziaren zawsze kiedy masz na to ochotę. Ciśnienie o wartości 15 barów wydobędzie z kawy to co najcenniejsze – pobudzający zapach oraz kremowy smak. Dzięki wygodnej regulacji przygotujesz napój dokładnie taki jak lubisz - o mocy oraz intensywności smaku, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Bezprzewodowy system zaparzania

Mielona kawa traci swój aromat już godzinę po zmieleniu. W ekspresach automatycznych DeLonghi zastosowano kompaktowy, bezprzewodowy system zaparzający. Daje Ci to pewność, że ziarna zawsze mielone są tuż przed zaparzeniem, a przygotowany napój będzie miał intensywny smak oraz aromat. Ekspres Magnifica ESAM 3000 B przygotuje dla Ciebie kawę, która zawiera w sobie mnóstwo olejków eterycznych, które razem tworzą doskonały, kremowy smak.

Doskonale spienione mleko

Dla fanów delikatniejszych kaw, ekspres wyposażono w specjalny system Cappuccino, który miesza parę, powietrze i mleko tworząc gęstą, kremową pianę do cappuccino. Regulacja emisji pary pozwoli Ci uzyskać mniej lub słabiej spienione mleko. Dzięki opcji regulacji wysokości adaptera do kawy mała czarna ma jednolitą cremę i nie rozpryskuje się podczas nalewania, a Twoje cappuccino ma w filiżance dużo miejsca na puszystą warstwę mlecznej pianki. Sterowanie elektroniczne, dostępne od fronu sprawi, że przygotowanie kawy zajmie dosłownie kilka chwil. Dodatkowo ekspres automatyczny DeLonghi ESAM 3000 B umożliwia zaparzenie dwóch filiżanek kawy w jednym cyklu.

Wyjmowany zaparzacz

Wyjmowany zaparzacz w ekspresie DeLonghi Magnifica ESAM 3000 B gwarantuje higieniczne użytkowanie i pewność długoletniej pracy urządzenia. Dzięki temu z łatwością zadbasz o czystość maszyny, jednocześnie przyczyniając się do wydłużenia jej żywotności. Opatentowany przez DeLonghi bezprzewodowy system zaparzający oraz technologia wstępnego parzenia wydobywająca pełnię aromatu wszelkich odmiany ziaren sprawiają, iż każda filiżanka espresso urzeka smakiem świeżej kawy i bogatą warstwą cremy. Automatyczny program oczyszczania oraz odkamieniania jeszcze lepiej zadba o doskonałą higienę parzenia. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby ekspres samodzielnie się oczyścił.

Wytrzymały młynek z 13-stopniową regulacją mielenia

O aromacie i smaku idealnego espresso, stanowiącego również podstawę wszystkich rodzajów kaw mlecznych, decyduje odpowiedni stopień zmielenia ziaren. Ekspres Delonghi Magnifica ESAM 3000 B posiada wbudowany cichy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, zapewniającą maksymalną personalizację poziomu mielenia ziaren. Pozwala to na zaparzenie idealnego naparu z różnorodnych odmian kawy, wymagających odpowiedniej obróbki. Z takich właśnie rozwiązań korzystają profesjonalni bariści! W ekspresie można używać kawy zarówno ziarnistej, jak i mielonej.

Natychmiastowe podgrzewanie

DeLonghi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż aby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół. Optymalne ciśnienie uzyskiwane podczas procesu parzenia kawy w ekspresie DeLonghi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu. Właśnie dlatego ekspres ECAM ESAM 3000 B jest zawsze gotowy do przygotowania espresso o idealnej temperaturze, bez względu na to, jak długa była przerwa od ostatniego parzenia. Tworząc ekspresy, inżynierowie DeLonghi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich użytkowania, lecz również o środowisku. Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.

Dane techniczne :

 • system przed zaparzeniowy Aroma-System 1:1
 • pojemnik na 2 rodzaje kawy
 • stożkowy młynek do kawy Silence
 • regulacja stopnia zmielenia kawy
 • możliwość parzenia kawy w 2 rodzajach filiżanek (Espresso i Lungo)
 • indywidualne nastawianie ilości kawy i wody dla Ristretto, Espresso albo Lungo
 • elektroniczna kontrola temperatury
 • Aroma System
 • Quick-Steam: krótki czas zaparzania dla pary
 • Cappuccino System
 • dozownik kawy (regulowana wysokość) 8-11 cm
 • automatyczne wyłączanie ekspresu (funkcja oszczędzania energii)
 • regulator pary
 • wyświetlacz ilości wody
 • elektroniczy termostad pary i kawy
 • automatyczny program płukania-/odkamieniania
 • płyta podgrzewająca filiżanki
 • wyciągana tacka ociekowa
 • pojemnik na ziarna kawy: 180 g
 • ciśnienie: 15 bar
 • moc: 1150 W
 • wymiary: 35,0 x 28,0 x 36,0 cm (szer. x wys. x gł.)
 • kolor: czarny

Instrukcja obsługi: brak

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor:
Ekspres daje duże możliwości (regulacja młynka, mocy kawy oraz ilości kawy). Po kilkunastu próbach (ustawieniach) można naprawdę uzyskać świetną kawę.
Opinia naszego klienta w Opineo
Autor:
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Prosta obsługa, estetyczne urządzenia, a kawa jest bardzo dobra. Mile byłam tez zaskoczona co do rzetelności opisu produktu (był zakwalifikowany do klasy 3) - nie było żadnych przekłamań.
Ocena:
Autor:
KUPIŁAM EKSPRES NA PREZENT URODZINOWY, UŻYTKOWNICY SĄ BARDZO ZADOWOLENI.
Ocena:
Autor:
Po dwóch tygodniach używania stwierdzam, że jest to dla mnie super wystarczający ekspres. Długo zastanawiałam się nad tym zakupem i jestem zadowolona polecam.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel