infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00

Odkurzacz automatyczny ILIFE A6

%Taniej
latagwarancji
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6
 • Odkurzacz automatyczny ILIFE A6 jest idealnym pomocnikiem w sprzątaniu. Usiądź na kanapie i pozwól odkurzaczowi posprzątać za Ciebie.
Producent: ILIFE
Kod produktu: 4260522140035
status_iconniedostepny
1 163,00 zł
1 163,00 zł
749.00
/ 1szt. brutto + koszty wysyłki
Out Of Stock
Parametry techniczne:
kolor:
czarny
14 dni na wymianę lub odstąpienie od umowy
Jeśli z jakichś powodów nie będziesz zadowolony z produktu możesz go w łatwy i szybki sposób zwrócić lub wymienić na inny.

Masz pytanie? Napisz do nas

Odkurzacz automatyczny ILIFE A6 jest idealnym pomocnikiem w sprzątaniu. Usiądź na kanapie i pozwól odkurzaczowi posprzątać za Ciebie.

Elegancja to podstawa

Smukły i elegancki wygląd. Górna pokrywa ze szkła hartowanego. Całość wykończenia w kolorze czarnego onyksu.

Małe rozmiary

Dzięki swoim małym rozmiarom, robot sprzątający A6 sprawdza się doskonale w czyszczeniu powierzchni pod meblami, łóżkami, czy wzdłuż listew przypodłogowych.

Osłona ze szkła hartowanego w kolorze czarnego onyksu

Górna pokrywa ze szkła hartowanego sprawia, że A6 jest bardziej wytrzymały i estetyczne. Błyszczące czarne wykończenie jest zaprojektowane
z dziewięciopunktową anodyzacją i polerowaniem w celu osiągnięcia efektu ciemnego tonu.

Wskaźnik stanu

Dzięki wskaźnikowi LED w kształcie litery Q, A6 jest nie tylko robotem czyszczącym, ale także przyjacielem w Twoim domu.

Odkryj, jak system CyclonePower czyści Twój dom

Masz problem z czyszczeniem brudu, kurzu czy poplątanych włosów? Chcesz uniknąć problemów zdrowotnych spowodowanych przez
brud nagromadzony w Twoim dywanie? Potrzebujesz mocniejszego i inteligentniejszego robota sprzątającego do automatycznego sprzątania Twojego domu?

System Gen 2 CyclonePower

Zaawansowana szczotka boczna zamiata okruchy i większe śmiecie wzdłuż ścian do ścieżki czyszczenia. Wysokiej jakości szczotka z włosia wyciąga trudne do czyszczenia zabrudzenia, a silne ssanie oczyszcza podłoże. Te funkcje zapewniają, że dla odkurzacza A6 nie ma trudno dostępnych miejsc.

Wysoka mobilność

Dzięki wyjątkowo dużym kołom typu RoadRover, robot sprzątający A6 może stabilnie jeździć po każdym rodzaju powierzchni.

Tryb maksymalnego czyszczenia

Robot A6 może pracować w trybie maksymalnego czyszczenia. Aby go aktywować i uzyskać wyższą moc sprzątania, naciśnij na pilocie przycisk „MAX”.

Duży pojemnik na śmieci z filtrem o wysokiej wydajności

Zastosowanie filtra o wysokiej wydajności sprawia, że robot sprzątający A6 oddziela pył oraz zanieczyszczenia i przechwytuje dwukrotnie większą ilość małych zanieczyszczeń. Zmniejsza to  zatykanie urządzenia i utrzymuje większą moc ssania przez dłuższy czas. Utrzymanie filtra w czystości jest łatwe dzięki specjalnym uchwytom zatrzaskowym.

ILIFE A6 zna Twój dom

Małe wymiary zapewniają robotowi A6 dostęp do powierzchni pod większością mebli, więc brud nie ma gdzie się schować. Zestaw specjalnych czujników zapobiegnie utknięciu robota w trudno dostępnych dla Ciebie miejscach.

Tryb Mini-Room

Technologia Mini-Room pomaga czyścić pomieszczenie bardziej dokładnie. Specjalny algorytm wydłuża żywotność robota i zużywa mniej energii. Wszystko to osiągniesz za pomocą zaledwie 2 kliknięć przycisku.

Inteligentne wykrywanie przeszkód

Dzięki zaawansowanym czujnikom, robot sprzątający A6 jest w stanie unikać schodów i innych niebezpiecznych przeszkód.

Inteligentny harmonogram

Tryb inteligentnego harmonogramu pozwala robotowi A6 sprzątać Twój dom o ustawionej przez Ciebie godzinie - każdego dnia.

Automatyczne ładowanie

Stacja ładująca Gen 2 Energy Base zwiększa wydajność ładowania.

iLife A6 to automatyczny robot odkurzający, dzięki któremu sprzątanie mieszkania zajmuje mniej czasu. Podczas gdy on odkurza podłogi, my możemy skupić się na innych obowiązkach domowych lub po prostu się zrelaksować - przed telewizorem lub dobrą książką.

Moc ssąca odkurzacza wynosi od 950 do 1000 Pascali. Duża wydajność pracy przekłada się na efektywność czyszczenia nawet mocno zabrudzonych powierzchni. Jedno ładowanie iLife A6 gwarantuje nawet 100 minut pracy. W zależności od wybranego trybu sprzątania odkurzacz jest w stanie wyczyścić podłogi o powierzchni od 180 do 200 metrów kwadratowych.

Dane techniczne:

 • Kolor: czarny
 • Czas pracy: 100 min
 • Czas ładowania: 280 min
 • Głośność pracy: 60dB
 • automatyczny powrót do stacji dokującej
 • niski profil pozwalający wjechać nawet w trudno dostępne miejsce
 • możliwość zaprogramowania pracy

Instrukcja obsługi: brak

 

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel