infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -38%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350
Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350
Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350
Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350
Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350
Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350

Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350

 • Filtr zewnętrzny klasy Premium, zaprojektowany pod kątem zwiększenia wydajności, wyciszenia pracy, zmniejszenia poboru prądu oraz ulepszony poprzez zastosowanie nowocześniejszych wytrzymałych materiałów.
429,00 zł
/ szt.
689,00 zł
Klasa 1:
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Filtr zewnętrzny do akwarium EHEIM PROFESSIONEL 4+ 350

Filtr zewnętrzny klasy Premium, zaprojektowany pod kątem zwiększenia wydajności, wyciszenia pracy, zmniejszenia poboru prądu oraz ulepszony poprzez zastosowanie nowocześniejszych wytrzymałych materiałów.

Filtr posiada wszystkie udogodnienia serii 3, takie jak płynna regulacja przepływu, bardzo cichą prace, dużą pojemność wkładów filtracyjnych i filtra, automatyczne zasysanie wody, czy zintegrowany prefiltr.

Nowością jest zastosowanie funkcji Xtender przeciwdziałającej spowolnieniu przepływu na skutek zapychania się drobno porowego materiału filtracyjnego - włókniny. Jest to funkcja bardzo przydatna, gdy chwilowo nie możemy wyczyścić filtra, a musimy poprawić obieg wody w zbiorniku (np. żeby nie spadło natlenienie, czy uzdatniania wody pod względem chemicznio-biologicznym).

Wszystkie modele EHEIM PROFESSIONEL 4+ posiadają zintegrowany, gąbkowy prefiltr wyłapujący największe cząsteczki zabrudzeń, ochraniając przy tym wkłady biologiczne przed zapchaniem.

Najwyższa wydajność urządzeń EHEIM w oczyszczaniu wody w akwarium jest nierozerwalnie połączona z zastosowaniem najwyższej jakości wkładów filtracyjnych.

W modelu 350+ znajdziemy:

 • Prefiltr Gąbkowy
 • Włókninę Filtracyjną
 • EHEIM SUBSTRAT Pro - wkład biologiczny do akwarium. Porowata powierzchnia i jej maksymalne wykorzystanie, dzięki kulistemu kształtowi zapewnia bakteriom dobre warunki do osiedlania się na wkładzie. Powierzchnia filtracyjna to 450m²/l. 
 • EHEIM BioMECH -  wkład biologiczno-mechaniczny do akwarium. Porowata powierzchnia i specjalne kieszenie wyłapujące nieczystości zapewniają optymalną filtrację mechaniczną i biologiczną. Powierzchnia filtracyjna to 600m²/l. 
 • EHEIM MECH pro - wkład mechaniczny do akwarium. Bezpośrednio za wlotem do filtra woda podlega zawirowaniom i równomiernemu rozdziałowi, dzięki cylindrycznej formie EHEIM MECHpro. Dzięki temu grubsze i cięższe cząsteczki zanieczyszczeń opadają na dno filtra kubełkowego. Wkład dodatkowo stanowi siedlisko dla bakterii nitryfikacyjnych, przez co zwiększa powierzchnię filtracji biologicznej.

Zalety filtra EHEIM professionel 4+ 350:

 • wygodne zamykanie/otwieranie – zatrzaskowe klipsy
 • kwadratowy pojemnik zapewniający wysoką stabilność i dużą objętość filtra
 • wbudowany prefilt – zatrzymuje duże cząstki zanieczyszczeń i chroni złoża w koszykach poniżej przed silnym zabrudzeniem
 • komplet wkładów w zestawie
 • funkcja "bypass" Xtender
 • płynna regulacja przepływu
 • wygodne zaleganie filtra dzięki wbudowanej pompce ręcznej
 • zawór odcinający do węży
 • wysoka wydajność przepływu przy niskim zużyciu energii- tylko 16W !
 • wirnik ceramiczny gwarantujący cichą i bezawaryjną pracę filtra
 • elegancki wygląd " All Black" - węże, kubełek rurki są w eleganckim, ciemnym kolorze
 • solidne kosze filtracyjne ułatwiające wyjmowanie i czyszczenie wkładów

Dane techniczne:

 • Pojemność akwarium: od 180 do 350 l
 • Wydajność pompy maks: 1050 l/h
 • Wysokość słupa wody Hmax: 1,8 m
 • Zużycie energii 16 W
 • Pojemność filtra: 7,4 l
 • Pojemność wypełnień 5 l + 0,5 l (prefiltr)
 • Ilość koszy: 3 + 1 x prefiltr
 • Węże: 16/22 mm 2,5 m
 • Wymiary: 398x238x244 mm

Instrukcja obsługi: PL

Filtr jest nowy ale posiada pęknięcie na obudowie widoczne na załączonych zdjęciach.

Dane techniczne
Kolor:
czarny

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel