infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -48%
 • lata gwarancji
 • Klasa 2Klasa 2
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white
Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white

Odkurzacz automatyczny E.ZICOM / E.ZICLEAN Ultra Slim V2 white

 • Cieńszy, wyposażony w baterię litową i jeszcze bardziej wydajną, metodyczną nawigację,E.ZICOM / E.ziclean Ultra Slim V2 potwierdza się jako najlepszy model przystosowany do ograniczonych, zatłoczonych wnętrz.
Kod produktu: 3760190142528
Klasa: Klasa 2
403,00 zł
/ szt.
780,00 zł
Klasa 2: Do 70% taniej
 • Tak, były używane na prezentacjach
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 70%
 • Tak, posiadają skazy wizualne
 • Tak, mogą nie posiadać oryginalnego opakowania
 • Tak, mogą nie posiadać instrukcji obsługi

Klasa 2 to produkty, które będą posiadały ślady użytkowania np. dlatego że ktoś chciał pokazać jak działają. Nie martw się tym, są w 100% sprawne bo nasz serwis wszystko dobrze sprawdził. Posiadają zarysowania, ale to nie przeszkodzi im pomóc Tobie w codziennych pracach domowych. Pamiętaj, gdyby cokolwiek się stało z naszym produktem masz pełne wsparcie działu technicznego, przez cały okres gwarancyjny.

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Cieńszy, wyposażony w baterię litową i jeszcze bardziej wydajną, metodyczną nawigację,E.ZICOM / E.ziclean Ultra Slim V2 potwierdza się jako najlepszy model przystosowany do ograniczonych, zatłoczonych wnętrz.

Idealnie autonomiczny, posiada czujniki antykolizyjne i przeszkód do płynnej i bezpiecznej nawigacji. Pracuje jak najbliżej rogów i wraca do ładowania na swojej stacji po każdym cyklu czyszczenia. Kolejną nową cechą jest to, że zawiera pojemnik o większej pojemności z higienicznym systemem opróżniania.

ULTRA SLIM jest dla Ciebie!

Odkurzacze robot e.ziclean ULTRA SLIM zostały zaprojektowane tak, aby idealnie dostosować się do ograniczeń małych pomieszczeń. Jego rozmiar i system nawigacji umożliwiają płynne poruszanie się po całym wnętrzu, nawet w ciasnych miejscach. Programowalny, przeprowadzi cykle czyszczenia przez cały tydzień, automatyzując swój wyjazd i powrót do stacji ładującej.

Gdzie przechodzi, kurz umiera.

ULTRA SLIM V2 jest wyposażony w nową turbinę ssącą TORNADE ™, zwiększając przepływ powietrza o 40% w porównaniu do poprzedniej generacji. Zapewnia doskonałą siłę pochłaniania pyłków, włosów i innych zanieczyszczeń, większych niż zwykły kurz. 

3 razy dłuższa żywotność.

W przeciwieństwie do akumulatorów NimH, technologia litowo-jonowa oferuje znacznie dłuższą żywotność i wydajność. Bez efektu pamięci i bez utraty autonomii. Dzięki swoim właściwościom ten akumulator jest najlepszym obecnie rozwiązaniem do zasilania urządzeń mobilnych i samochodów elektrycznych.

Technologia CORNER ™: wykrywa kąty.

Kompaktowy, zaprojektowany z kwadratowymi krawędziami i wyposażony w szczotki przedłużone o 2 cenne centymetry, e.ziclean ULTRA SLIM V2 oferuje sprzęt szczególnie odpowiedni do czyszczenia listew przypodłogowych i narożników. 16 przednich czujników stale skanuje przeszkody, które są automatycznie omijane przez robota, nawet ich nie dotykając.

Nawigacja metodyczna.

Wbudowana technologia nawigacji i rozpoznawania środowiska podnosi roboty e.ziclean do rangi urządzeń oferujących najlepsze wyniki pod względem zasięgu i wydajności ssania na rynku. Jego mikro-czujniki zbierają dane z Twojego wnętrza w czasie rzeczywistym, dzięki czemu e.ziclean może stale dostosowywać harmonogram czyszczenia i systematycznie znajdować ścieżkę w domu. Detektory próżniowe automatycznie omijają schody, zapobiegając ryzyku upadku.

Dla codziennego komfortu.
Odkurzacze E.ziclean oferują najcichsze dostępne roboty. Model e.ziclean ULTRA SLIM V2 wykorzystuje nasze najlepsze ergonomiczne know-how do dyskretnego czyszczenia gdy jesteś w domu.

Higieniczny i praktyczny.

e.ziclean ULTRA SLIM V2 oferuje opróżnianie zbiornika z góry, unikając jakiegokolwiek odrzucania kurzu, gdy jest on pełny. Jest również wyposażony w klapkę antyzwrotną i uchwyt do przenoszenia. Filtr HEPA 11 skutecznie zatrzymuje mikro-kurz i alergeny obecne w powietrzu. Przy pojemności 400 ml wystarczy go opróżnić tylko raz w tygodniu, ze względu na użycie robota 2–3 razy w tygodniu.

Wkłady zapachowe

Skorzystaj z pachnących patyczków, które zostaną umieszczone w kolektorze odkurzacza robota, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy i trwale pachnieć domem. Funkcja, której wynik docenisz na co dzień.

Testowane i zatwierdzone.

Witryna Tests-Electro przetestowała robotyczny odkurzacz e.ziclean ULTRA SLIM V2 i uzyskała ocenę 4,5 gwiazdek na 5. Zobacz recenzję i test tego produktu na stronie Tests-Electro.fr .

Właściwości:

 • Bardzo cienki o grubości 5,5 cm
 • Mocne ssanie dzięki technologii TORNADE ™ 
 • Odpowiedni dla właścicieli zwierząt domowych
 • Technologia CORNER ™
 • Bateria litowa 
 • Programowalny 24/7
 • Szybkie i łatwe opróżnianie pojemnika na kurz
 • Idealny do powierzchni do 90m²
Dane techniczne
Czas pracy:
90 min
Czas ładowania:
3 godz
Funkcje robota:
automatyczny powrót do bazy
,
programator pracy
,
automatyczne wyłączenie
,
system antyzapachowy
,
zdalne sterowanie
Liczba programów pracy:
5
Czujniki:
antykolizyjny
,
krawędzi
,
zabrudzeń
,
przeszkód
Opcje czyszczenia:
odkurzanie
Kolor:
biały
,
czarny
Pojemność:
400 ml
Poziom hałasu:
65 dB
Załączone wyposażenie:
odkurzacz
,
dock
,
zasilacz
,
pilot
Instrukcja obsługi:
brak
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel