infolinia czynna od pon. do pt. od godz. 9:00 - 17:00
 • -32%
 • lata gwarancji
 • Klasa 1Klasa 1
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.
Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.

Słuchawki przewodowe gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen.

 • Słuchawki gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen. . zaprojektowano dla mistrzów wirtualnych potyczek. To zestaw słuchawkowy, który pod każdym względem został dopasowany do potrzeb graczy.
Kod produktu: 4010118718304
Klasa: Klasa 1
839,00 zł
/ szt.
1 228,00 zł
Klasa 1: Do 30% taniej
 • Tak, są nowe
 • Tak, są sprawne
 • Tak, mają 2-letnią gwarancję
 • Tak, zaoszczędzisz nawet do 30%
 • Tak, mogą posiadać drobne skazy wizualne
 • Tak, prawie wszystkie mają oryginalne opakowanie
 • Tak, prawie wszystkie mają instrukcje obsługi

Klasa 1 to produkty nowe lub powystawowe, czyli takie które np. znajdowały się na półkach sklepowych i były oglądane przez klientów. Jednak nie były używane na prezentacjach. Pamiętaj, że oferowane przez nas produkty są całkowicie sprawne i chętnie pomogą we wszystkich pracach w Twoim domu. Wszystkie produkty przed wysyłką fachowo sprawdzamy i jesteśmy pewni, że będą Tobie długo służyć.

 • Darmowa dostawaDarmowa dostawa przy zakupach od 400 zł, więcej
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot więcej
 • Wysyłka w 24hWysyłka w 24h od momentu złożenia zamówienia, więcej
Możliwy odbiór osobisty, dowiedz się więcej

Słuchawki gamingowe BEYERDYNAMIC MMX300 2 gen. . zaprojektowano dla mistrzów wirtualnych potyczek. To zestaw słuchawkowy, który pod każdym względem został dopasowany do potrzeb graczy. Od jakości brzmienia, poprzez budowę, aż do wysokiej jakości komponentów, które zapewniają dużą wytrzymałość 2 generacji modelu MMX 300.

Zaawansowane technologie wykorzystane w tych słuchawkach pozwolą Ci nie tylko cieszyć się grą, ale dadzą Ci możliwości, aby zostać mistrzem. Niesamowity dźwięk, doskonała zrozumiałość mowy i wysoki komfort zapewnią Ci niezrównaną przewagę nad konkurencją.

Pilot zintegrowany z kablem w słuchawkach Beyerdynamic MMX300 2 generacji, pozwoli Ci mieć zawsze wszystko pod kontrolą, nawet w trudnych sytuacjach turniejowych. Dzięki niemu możesz wygodnie obsługiwać ważne funkcje, jak np. wyciszanie mikrofonu, regulacja głośności i odbieranie połączeń. Od teraz władza jest w Twoich rękach.

Drugą generację MMX 300 wyposażono także wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy, który sprawia, że Twój głos będzie zawsze głośny i czysty. Co idealnie sprawdzi się w zgiełku walki, czy innych sytuacjach rozgrywkowych. Przecież udana gra polega często na pracy zespołowej.

Dźwięk słuchawek MMX300 2 generacji cechuje jakości porównywalna z tą występująca w modelach studyjnych. Dzięki czemu sprzęt ten zapewnia Ci nie tylko wyraźne i mocne brzmienie, ale także duża przejrzystość i neutralność dźwięku.

W decydujących momentach gry często wszystko zależy od detali, nowe gamingowe Beyerdynamic MMX 300 sprawią, że nie przeoczysz żadnego z nich. Słuchaj wszystkiego, nawet najsłabszych dźwięków, lokalizuj przeciwników i nie daj się zaskoczyć.

Idealne słuchawki dla gracza

Bądź przygotowany i zawsze o krok przed przeciwnikami. Usłyszenie więcej niż wszyscy inni zapewni Ci przewagę i mistrzostwo. Beyerdynamic MMX300 (gen. 2) łączy w sobie technologię wykorzystywane w przemyśle lotniczym oraz te z profesjonalnych studiów nagraniowych. Wszystko to, aby zapewnić Ci krystalicznie czysty dźwięk z imponującą trójwymiarowością i mocną odpowiedzią basów.

Mocne wrażenia audio i szeroka scena sprawią, że każda gra nabierze przestrzeni, a Ty zostaniesz wciągnięty w samo centrum akcji. Czy podołasz zadaniu i staniesz się mistrzem rozgrywki?

Wysoka jakość i komfort użytkowania

Zaprojektowany do użytku przez wiele, wiele lat, Beyerdynamic MMX 300 II to solidna długoterminowa inwestycja. Każde z tych słuchawek zostały starannie wykonane przez wysoko wykwalifikowanych ekspertów w Niemczech, dzięki czemu odznaczają się najwyższą jakością.

Przemyślana konstrukcja z dużymi miękkimi padami, powlekanym pałąkiem oraz szeroką regulacja zapewni Ci pełny komfort korzystania nawet przez długie godziny spędzone na grze. Co więcej, wszystkie elementy zostały dobrane tak, aby przetrzymać "ogień bitwy". Nawet odłączany przewód został przygotowany tak aby wytrzymać nacisk kółek fotela lub ciężar stojącego na nim rozemocjonowanego gracza.

Właściwości:

 • Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem o zamkniętej konstrukcji
 • Wysokiej jakości mikrofon o charakterystyce kardioidalnej
 • Bardzo szerokie pasmo przenoszenia dźwięku słuchawek
 • Bogate, pełne niuansów brzmienie
 • Duży stopień tłumienia hałasów zewnętrznych
 • Miękkie nauszniki zapewniają przyjemne dopasowanie i komfort noszenia przez wiele godzin
Dane techniczne
Łączność:
Przewodowe
Kolor:
czarny
Konstrukcja słuchawek:
nauszne
Funkcje słuchawek:
pilot z mikrofonem na kablu
Impedancja:
32 Ω
Instrukcja obsługi:
brak
Rodzaj:
Słuchawki przewodowe
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

"Door To Door" - 24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

gwarancja: 24 miesiące Door To Door

Gwarancja „od drzwi do drzwi”. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa OutletRTVAGD.pl (w przypadku zatwierdzonej reklamacji).
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z obsługą sklepu.
- Podaj dane, dzieki którym odnajdziemy zamówienie. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa od 3 do 14 dni.

 


 

A.WARUNKI UDZIELONEJ GWARANCJI:
1. Gwarantem jakości produktów jest MIXRTVAGD s.c.
2. MIXRTVAGD s.c. gwarantuje dobrą jakość oferowanych produktów, odpowiadającą właściwościom i przeznaczeniu określonym w instrukcji obsługi.
3. MIXRTVAGD s.c. ponosi odpowiedzialność za wady fizyczne (materiałowe bądź produkcyjne) tkwiące w urządzeniu w okresie 24 miesięcy od daty jego sprzedaży.
4. Ujawnione w okresie gwarancji wady zostaną usunięte w czasie nie dłuższym niż 30 dni, licząc od daty dostarczenia reklamowanego urządzenia do siedziby spółki.
5. Reklamowane urządzenie winno być: dostarczone wraz z wyposażeniem standardowym, czyste, w odpowiednim opakowaniu.

B. ODMOWA PRZYJĘCIA REKLAMACJI:
MIXRTVAGD s.c. odmawia przyjęcia reklamacji tylko w przypadku:
● stwierdzenia użytkowania urządzenia niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi,
● dostarczenia urządzenia brudnego, urządzenia bez osprzętu standardowego,
● stwierdzenia przyczyny usterki innej niż wada materiałowa bądź produkcyjna tkwiąca w urządzeniu,
● wady formalnej związanej z dokumentami sprzedaży urządzenia jak: niewypełniony dokument gwarancyjny, brak dowodu zakupu.

C. GWARANCJĄ JAKOŚCI NIE SĄ OBJĘTE WADY:
1. Części, które przy zgodnej z zaleceniami eksploatacji podlegają naturalnemu zużyciu przed upływem okresu gwarancji.
2. Wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia.
3. Uszkodzenia spowodowane wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą.
4. Uszkodzenia spowodowane przeciążeniem urządzenia.
5. Uszkodzenia powstałe wskutek stosowania innych chemicznych środków czyszczących niż zalecane przez producenta dla danego typu urządzenia, nie stosowania się do uwag eksploatacyjnych przy korzystaniu ze środków chemicznych.
6. Uszkodzenia powstałe w szczególności w wyniku: zasilania urządzenia zanieczyszczoną wodą, niewłaściwym bądź zanieczyszczonym paliwem, pracy z wykorzystaniem nieoryginalnych lub niewłaściwych dla danego modelu części zamiennych i wyposażenia, wykonywaniem napraw i przeróbek przez osoby nieupoważnione.
7. Uszkodzenia związane z brakiem zalecanych czynności konserwacyjnych - patrz instrukcja obsługi.

Pozostałe ustalenia gwarancyjne:

1.        Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia dostarczonego produktu i jego zgodności z zamówieniem w obecności przewoźnika który dostarczył zamówiony towar. Może to nastąpić tylko po odebraniu paczki i zapłaty za towar (w przypadku płatności za pobraniem). W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru ponad wady, które zostały ujawnione przez OutletRTVAGD.pl w opisie produktów należy w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar sporządzić protokół szkody zawierający: datę i godzinę doręczenia przesyłki oraz opis uszkodzenia.
Niezgodny z zamówieniem towar można wraz z fakturą sprzedaży zwrócić przewoźnikowi który dostarczył zamówiony towar. W takim wypadku koszt transportu ponosi firma OutletRTVAGD.pl Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie firmy OutletRTVAGD.pl zostanie wymieniony na produkt zgodny z zamówieniem, a przesyłka zostanie ponownie wysłana na koszt OutletRTVAGD.pl jeśli wymiana produktu na zgodny z zamówieniem będzie niemożliwa, sklep internetowy. OutletRTVAGD.pl zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt. W przypadku stwierdzenia niezgodności z zamówieniem towaru w czasie późniejszym należy postępować wg zasad opisanych w ustępach poniższych.

2.        Jeżeli po odbiorze od przewoźnika, który dostarczył zamówione towary Kupujący stwierdzi niezgodność towaru z zamówieniem a Kupujący nie wykrył tych niezgodności w obecności przewoźnika, który dostarczył zamówiony towar, Kupujący powinien zgłosić reklamację drogą mailową.

3.        Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. W przypadku uzasadnionej reklamacji produkt uszkodzony zostanie wymieniony na zgodny z zamówieniem, a jeżeli będzie to niemożliwe, OutletRTVAGD.pl. zwróci Kupującemu równowartość wpłaconej przez Kupującego kwoty i może zaoferować inny produkt.

4.        Warunki gwarancji określone są w zakładce Gwarancje. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej. Wszelkie roszczenia gwarancyjne powinny być zgłaszane bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD lub telefonicznie.

5.        Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

6.        W przypadku niezgodności produktów z umową oraz w przypadku wad produktów, zgodnie z obowiązującymi przepisami reklamacje można składać bezpośrednio w sklepie OutletRTVAGD.pl w Szczecinie ul. Santocka 39, telefonicznie, gdzie można uzyskać także informacje o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji.

7.        Klient zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne opakowanie, wyposażenie i akcesoria dostarczone przez OutletRTVAGD.pl oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone w zakładce "Pomoc". Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.

8.        Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje wobec: (1) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania, (2) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, (3) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

9.        Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel